Травис Келс казва, че спечелването на Супербоул 2024 г. го е накарало да се „почувства отново като малко дете“
Снимка: people.com
Celebrity News | 2024-02-12 | 19:00:10

Сега той има три победи в Super Bowl, но Травис Келс беше потопен в победата на Kansas City Chiefs в Super Bowl 2024 в неделя вечер, както беше за първи път.

„Дори в този момент в моята кариера победата те кара да се чувстваш отново като малко дете,” каза 34-годишният Келче пред ESPN след мача с голяма усмивка.

Kelce и Chiefs написаха приказка за края на своя сезон с драматична победа с 25-22 продължения над San Francisco 49ers, за да спечелят третия си Super Bowl за пет години. Тесният край на Chiefs отпразнува победата със съотборниците си, преди да намери приятелката си Тейлър Суифт и да сподели целувка на терена, докато тя го поздравява за „невероятната“ игра.

След около час празненства след мача Kelce започна да помислете какво означава победата в Super Bowl за него в този момент от кариерата му по време на интервю със Скот Ван Пелт от ESPN.

„Човече, спрях отново да преследвам статистики за дълго, дълго време и започнах да преследвам наследство и къде беше сърцето ми и къде исках да бъда като професионалист“, каза Келче. „И не мога да бъда по-горд да бъда част от екип с тези момчета и да бъда част от величието всеки ден и от стремежа всеки ден.“

Kelce добави: „Това играта е толкова красива, когато правите нещата по правилния начин. Полагате усилия, полагате упорита работа и жънете тези награди. Това е просто красива, красива атмосфера и не мога да бъда по-горд от момчетата.“

Травис Келс казва, че той и Тейлър Суифт са „на върха на света“ след победите на Супербоул и Грами през 2024 г.

Kelce поведе Chiefs с девет приема за 93 ярда в играта, включително 22 улов с 0:16 секунди до края в четвъртата четвърт, което помогна на отбора му да постигне равен гол от игра. Минути по-късно Чийфс спечелиха мача след продължения.

Чийфс станаха първият отбор, спечелил последователно Супербоул, откакто Том Брейди изведе Пейтриътс от Нова Англия до последователни победи през 2003 г. и 2004.

Британи Махоумс празнува победата на Супербоул на съпруга Патрик Махоумс за 2024 г.: „Три пъти“

Пътят на Kelce и Chiefs до третата им победа в Super Bowl не беше лесен, като трябваше да победят множество други фаворити в шампионата на пътя по време на плейофите, включително победи над Маями Долфинс, Бъфало Билс и Балтимор Рейвънс. Чийфс бяха смятани за аутсайдер, влизайки в Супербоул срещу 49-те.

Никога не пропускайте история — абонирайте се за безплатния ежедневен бюлетин на PEOPLE, за бъдете в крак с най-доброто от това, което ХОРАТА могат да предложат, от новини за знаменитости до завладяващи истории за човешки интереси.

„Това означава всичко“, каза Kelce за постигането на още една победа в Super Bowl. „Не мога да бъда по-горд от тези момчета с тяхната битка и сърце, и сплотеността им, когато всички ни брояха.”

Хронология на връзката на Тейлър Суифт и Травис Келс

Келс се усмихна още една детска усмивка, когато Ван Пелт попита как планира да отпразнува Супербоул в Лас Вегас след мача.

„Ще бъде абсолютен взрив“, засмя се Kelce. "Ще си купонясвам опашката."

Източник: people.com